ANFO-tv_v1

ANFO-TV en umiddelbar suksess

Totalt snakker vi om mer enn 101 døgn sammenhengende visning. Det kaller vi en ganske bra start!

Det siste året har inspirert og stimulert mange til å tenke nytt. Også i ANFO. Vi er en sentral aktør når det kommer til kompetanseheving av det norske markedsføringsmiljøet.

I et vanlig år har vi hatt 15 til 20 konferanser og skoler. I et uvanlig år (som vi må kunne kalle det siste året) var også vi nødt til å tenke nytt! I dag er våre konferanser og skoler ofte digitale. Webinar har vi flere ganger i måneden, ja selv prisutdelingene våre har blitt digitale. 

Aktivitetsnivået og antall møtepunkter i regi av ANFO har likevel økt betydelig. Som en fortsettelse, og konsekvens av dette, lanserte vi i fjor høst ANFO-TV. Her legger vi ut alt av digitale konferanser, webinarer og andre sendinger som har interesse for våre medlemmer. Noe er åpnet for alle, annet er eksklusivt for våre medlemmer og konferansedeltagere. Her finner du svært mye kompetansehevende materiale som fortjener å bli sett på igjen og igjen.

Etter noen måneders drift er fasit her; Totalt har vi over 11.000 visninger av videoer som er lagt ut på ANFO-TV.

Del dette innlegget: