ANFO-Tv_2

Ta en titt på ANFO-Tv

ANFO er som alle vet en sentral aktør når det kommer til kompetanseheving av det norske markedsføringsmiljøet. I et vanlig år har vi hatt 15 til 20 konferanser og skoler.

I år har vi som så mange andre lagt om større deler av vårt program. Fordi situasjonen rundt oss har vært som den har vært! I dag er konferanser og skoler ofte digitale, webinarer har vi flere ganger i måneden, ja selv prisutdelingene har blitt digitale.

Antallet møtepunkter har økt betydelig. Som en fortsettelse, og konsekvens av dette, har vi lansert ANFO-Tv. Dette er en seksjon hvor vi legger ut digitale konferanser, webinarer og opptak som har interesse for våre medlemmer. Noe er åpnet for alle, annet vil være eksklusivt for våre medlemmer og konferansedeltagere. Her finner du svært mye kompetansehevende materiale som fortjener å bli sett på igjen og igjen. Ta en titt selv!

Del dette innlegget: